Меню Закрити

Через зрізання аварійного гілля дерев на вул. Зарічанській 28 березня буде змінено рух тролейбусів

У вівторок, 28 березня, працівники Комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватимуть роботи з обрізання аварійного гілля на деревах по вул. Зарічанській, на відрізку дороги від вул. Свободи до вул. Перемоги.

У зв’язку з виконанням зазначених робіт 28 березня з 05:00 до 16:00 буде відключено контактну мережу та змінено тролейбусні маршрути №№5, 9, 17, 56.

Тролейбуси маршруту №5 курсуватимуть вулицями Шевченка, Подільською, Кам’янецькою, Степана Бандери, проспектом Миру, Старокостянтинівським шосе, вулицею Шевченка.

– рух тролейбусів маршруту №9 здійснюватиметься за маршрутом №19 «Вул. Довженка – Торговельний центр»;

– тролейбуси маршруту №17 курсуватимуть так: від зупинки «Катіон», вулицями Інститутською, Кам‘янецькою, Подільською, Свободи, Шевченка, Старокостянтинівським шосе, проспектом Миру до Автостанції №1, проспектом Миру, Старокостянтинівським шосе, вулицями Шевченка, Свободи, Героїв Майдану, Кам‘янецькою, Інститутською до зупинки «Катіон».

– тролейбуси маршруту №56 курсуватимуть за маршрутом №18 «Гречани – Автовокзал №1» (через проспект Миру).

Автобуси працюватимуть у звичному режимі руху.

Адміністрація Комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.