Меню Закрити

Студенти Хмельницького ВПУ №11 отримують професійні навички на базі ХКП «Електротранс»

Державний навчальний заклад «ВПУ №11 м. Хмельницького» та Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» у червні цього року уклали договір про співпрацю. Мета – використання матеріально-технічної бази підприємства для підготовки кваліфікованих робітників з професії «Рихтувальник кузовів. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах». Спільними зусиллями уже відремонтовано 2 тролейбуси.

На базі комунального підприємства створено навчально-виробничу дільницю з відновлення кузовів тролейбусів та їх ремонту. Співпраця навчального закладу та підприємства триває багато років поспіль і є плідною. Практика на дільниці дає студентам змогу проводити виробниче навчання в умовах виробництва, у такий спосіб набувати професійних компетентностей, використовувати новітні виробничі технології, удосконалювати навички у виконанні складних комплексних видів робіт з відновлення кузова та ремонту, відчути себе членами трудового колективу та адаптуватися до нових вимог сьогодення.

«На сьогодні на навчально-виробничій дільниці під наставництвом майстра проходять виробниче навчання здобувачі освіти ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького» з професії «Рихтувальник кузовів», які відновлюють салон тролейбуса, пасажирські сидіння, виконують зачисні кузовні та зварювальні роботи. Співпраця ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького» та ХКП «Електротранс» спрямована на підготовку робітничих кадрів з відновлення та ремонту тролейбусного парку міста», – розповів директор ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького» Василь Селізар.