Меню Закрити

Електронний квиток у Хмельницькому: чи можна однією карткою розрахуватись за декількох пасажирів

За несплачений проїзд передбачений штраф у розмірі 120 гривень.

Із 1 липня у тролейбусах міста Хмельницького пасажири не зможуть розрахуватись за проїзд готівкою. Для того, аби сплатити за послугу із перевезення, доведеться заздалегідь придбати електронну картку. Зайшовши у тролейбус пасажир має прикласти картку до валідатора і тим самим оплатити проїзд.

«Під час прикладання картки до термінала зчитується інформація і пристрій починає світитись зеленим кольором, що означає успішну оплату. Проміжок між першою та наступною валідацією складає 15 секунд. Ми спостерігали, що траплялися випадки, коли була повторна валідація, для цього і зробили такий інтервал. Одним електронним квитком пасажир може заплатити за своїх дітей чи інших родичів. Контроль, який працюватиме на лінії, зможе перевірити кількість валідації за однією карткою», – зазначив виконувач обов’язків в начальника транспорту та зв’язку Сергій Шепурев.

За його словами, контрольна служба працюватиме через кожні дві зупинки. Якщо ж вони виявлять пасажира, який не розрахувався за проїзд, то він вимушений буде сплатити штраф у розмірі 120 гривень. У випадку, коли особа буде відмовлятись від сплати цих коштів, на неї складуть адміністративний протокол.

«У нас були деякі нюанси у роботі валідаторів, тому процес повного переходу на електронний розрахунок трохи затягнули. Зараз уже все врегулювали. Так, перед виходом на маршрут кожен тролейбус буде завантажувати 50 квитків офлайн, на той випадок, що мережа пропаде і валідатор на прямому зв’язку не працюватиме», – каже Сергій Шепурев.

Додає, що перед кожним виїздом контролери перевіряють роботу валідаторів. Якщо протягом маршруту будуть простої у роботі тролейбуса через неробочий пристрій, КП «Електротранс» виставлятиме претензії до компанії «Герц» (встановлює валідатори та обслуговує їх) про недоотримання виторгу.

https://ye.ua/syspilstvo/54844_Elektronniy_kvitok_u_Hmelnickomu__chi_mozhna_odniyeyi_kartkoyi_rozrahuvatis_za_dekilkoh_pasazhiriv.html