Меню Закрити

Повний перехід на е-квиток у Хмельницькому відтермінували до літа

Відтермінувати впровадження повної безготівкової оплати проїзду в тролейбусах вирішили через те, що хмельничани не поспішають купувати е-квитки.  

Повністю перейти на безготівковий розрахунок у тролейбусах Хмельницького планували уже з 1 травня, але перехід вирішили відтермінувати до початку червня. Про це пише “Суспільне” з посиланням на заступника Хмельницького міського голови Миколи Ваврищука.

“Ми планували відмовитися від послуг кондукторів та запровадити безготівковий проїзд з 1 травня. Але проаналізувавши ситуацію, ми вирішили перенести це впровадження. Це пов’язано з тим, що багато хмельничан і надалі продовжують платити за поїздку у транспорті”, – сказав “Суспільному” Микола Ваврщук.

Поступово переходити на безконтактну оплату проїзду в транспорті планують з 1 червня. До цього часу будуть проводити рекламну компанію, щоб більше хмельничан придбали та користувалися е-квитком у транспорті.

За словами Ваврищука, наразі електронний квиток придбали близько 3 тисяч хмельничан, але це дуже мало.

Варто зазначити, що е-картки для проїзду в тролейбусах доступні хмельничанам для придбання та використання уже протягом кількох місяців. Отримати картку можуть лише мешканці Хмельницької ОТГ.

Оплатити проїзд карткою можна тільки в тролейбусах та автобусах “Електротрансу”. Пасажир має лише прикласти картку до валідатора. У разі успішної валідації на екрані відображається повідомлення “ПРОЇЗД ДОЗВОЛЕНО”, а нижче — «СПЛАЧЕНО – 1″.

Посилання на джерело: https://vsim.ua/DTP/povniy-perehid-na-e-kvitok-u-hmelnitskomu-vidterminuvali-do-lita-11263210.html