Меню Закрити

У Хмельницькому запустять новий тролейбусний маршрут

У Хмельницькому з’явиться ще один тролейбусний маршрут, який сполучатиме Ракове та Центр, — №19. Планується, що він почне возити хмельничан за два тижні, тобто на початку березня. Про це журналістам vsim.ua розповів заступник міського голови Хмельницького Микола Ваврищук. Тролейбус №19 їздитиме вулицями міста у такому порядку:

вул. Довженка, вул. Гарнізонна, вул. Майборського, вул. Чорновола,  вул. Трудова, вул. Шевченка, вул. Свободи, вул. Героїв Майдану, вул. Кам’янецька, вул. Подільська, вул. Свободи, вул. Шевченка, вул. Трудова, вул. Чорновола, вул. Майборського, вул. Гарнізонна, вул. Довженка.

З переліку вулиць можна помітити, що новий маршрут схожий на вже наявний №9, але є коротшим.
Микола Ваврищук розповів, що курсуватимуть на маршруті три тролейбуси. Через те, що він невеликий за протяжністю, інтервали руху будуть невеликими. Як часто та в який період їздитимуть тролейбуси, наразі невідомо, проте це точно будуть години-пік. Адже для перевезення пасажирів при максимальному навантаженні цей маршрут і створюють.

— Основна мета зараз у нас — це зранку вивозити людей з мікрорайонів та привозити у центр, а в ввечері треба їх доставляти умовно з центральної частини міста на мікрорайони. То ми додали по Озерній, ми додали по Гречанах і зараз плануємо так само короткий маршрут додати з Ракового, щоб в години-пік якраз ці навантаження згладжувати, — розповів заступник міського голови Микола Ваврищук у коментарі журналістам vsim.ua.
Посилання на джерело: https://vsim.ua/DTP/u-hmelnitskomu-zapustyat-noviy-troleybusniy-marshrut-karta-11226172.html