Меню Закрити

У Хмельницькому для «платних» пасажирів почали продавати е-квитки

У 2021 році в громадському транспорті міста Хмельницький проїзд для пільгових категорій має відбуватися лише за електронним квитком. Наразі ж стартував другий етап цього нововведення: у продажу з’явилися е-квитки для «платних» пасажирів.

У міськраді зазначають, що хмельничани можуть придбати їх у 25 пунктах на зупинках, де наклеєна спеціальна позначка. Вартість картки – 40 гривень, а поповнити її можна в кондуктора.

«При цьому на самій картці уже буде 10 гривень для використання. Платний електронний квиток повинен запрацювати у Хмельницькому вже до кінця лютого»,- йдеться в сюжеті МТРК “Місто” з посиланням на заступника міського голови Миколу Ваврищука.

Головний спеціаліст управління транспорту та зв’язку Олег Костенецький розповів, що наразі вже виготовлено 5 000 квитків для «платних» пасажирів, а на точки реалізації передано 2800.

Від пільгового електронного квитка платний відрізняється не лише кольором. На ньому повинні бути кошти. Поповнити картку можна у пунктах продажу е-квитків та в особистому кабінеті користувача через інтернет.

За словами Миколи Ваврищука, поповнити картку можна буде й через сайт «My City», через банківські установи, мобільний додаток. Імовірно будуть залучені також I-Box, розташовані на зупинках та в торгових центрах.

Аби скористатися платним електронним квитком, потрібно його прикласти до валідатора і на екрані приладу з’явиться зелений колір. Це означатиме, що проїзд у громадському транспорті оплачено. За цим слідкуватимуть контролери.

Валідатори планують встановити у великогабаритних автобусах та маршрутних таксі. Таким чином, пасажири цього виду громадського транспорту також зможуть користуватися електронними квитками.

Зазначимо, в обласному центрі вже видали 36 тисяч е-квитків для пільгових категорій населення. А право на такий квиток мають 71 тисяча пільговиків, у тому числі електронний квиток тримають і мешканці сіл, які увійшли до Хмельницької міської громади.

Посилання: https://www.xm-inside.com/news/u-hmelnyczkomu-dlya-platnyh-pasazhyriv-pochaly-prodavaty-e-kvytky/