Меню Закрити

ХКП “Електротранс” відзначає 50 років

Перший тролейбус у Хмельницькому з’явився на маршруті у грудні 1970 року. Першими пасажирами нового електротранспорту стали члени міськвиконкому, фахівці та будівельники, адміністрація управління, жителі Хмельницького.
Маршрут пролягав Проскурівською. 12 грудня 1970 року вулицею проїхався тролейбус №1 “Катіон – Залізничний вокзал”, шлях якого пролягав через вулиці Тернопільську, Кам’янецьку (на той час – вулиця Фрунзе) та Проскурівську (на той час – вулиця 25-го Жовтня). Довжина контактної мережі першого тролейбусного маршруту становила близько 16 км. Першою водійкою хмельницького тролейбусу була Світлана Михальова.
Сьогодні підприємство-ювіляр приймає вітання. З нагоди свята привітали і перших водіїв електротранспорту.
“Про тролейбус рідко згадують, коли все добре і він їде, – звернувся до працівників підприємства міський голова Олександр Симчишин, – і мало хто знає, яка для цього робиться робота. Приємно, що електротранспорт міста оновлюється з року в рік, ми розширюємо мережу маршрутів, штат, купуємо нову техніку. Нехай так буде і далі. Здоров’я вас всім! Це головне, про що маємо зараз турбуватися”.