Меню Закрити

Понад 2,5 тис. гривень в день витрачають на дезинфекцію хмельницьких тролейбусів

200 літрів спеціального розчину та більше двох з половиною тисяч гривень в день витрачають для дезінфекції комунального громадського транспорту Хмельницького. Про це каже директор підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук.

За його словами, спеціальна бригада, яка дезінфікує громадський транспорт, працює і вночі. Віктор Паламарчук додає – за день роботи тролейбуси міста перевозять 35 тисяч пасажирів.

«З дня на день проводимо дезинфекцію всіх транспортних засобів. Витираємо дезрозчинами в транспортні поручні, сидіння і на кінцевих зупинках – на Катіоні, на Раково, на Озерній. Додатково в штат взяли ще чотири людини. Закупили оприскувачі і спеціальні костюми, ганчірки. На сьогоднішній день все маємо, щоб проводити дезинфекцію. Дезинфекцію проводимо не лише у тролейбусах, а й на зупинках, які закріплені за нашим підприємством», – каже Віктор Паламарчук.

«Возимо згідно законодавства. Беремо пасажирів лише на сидячі місця. Але, на жаль, не всі пасажири дотримують умов карантину. Є такі, до яких доводиться викликати поліцію, щоб штрафували.