Меню Закрити

Вперше Хмельницьким курсує «мистецький тролейбус»

На День міста, 26 вересня, у Хмельницькому запрацював «мистецький тролейбус». У звичайному тролейбусі, який щоденно курсує за різними маршрутами вулицями міста, розмістили виставку фотографій з фондів музею-студії фотомистецтва, присвячену 589-й річниці міста Хмельницького.

До експозиції увійшли роботи кращих фотографів Хмельницького, а саме: Костянтина Жданова, Олександра Савенка, Сергія Зиська, Миколи Шафінського, Василя Павлюка, Катерини Пташник, Аліни Возної, Михайла Стопенчука, Оксани Косюк, Вікторії Чиковської, Ярослави Мельничук, а також Володимира Дубаса (місто Львів) та Ігоря Ігнатьєва (місто Дніпро).

Загалом виставка складається з 40 фотографій, які вдалося зібрати завдяки конкурсу фотографій “Хмельницький – крізь об’єктив”. Експозиція тематично поділена за сюжетом. На світлинах зображені різноманітні мистецькі події, фестивалі, які відбувалися у Хмельницькому, та міські пейзажі.«

Планується, що «мистецький тролейбус» працюватиме постійно. Це буде своєрідна пересувна виставка Хмельницького музею-студії фотомистецтва, з якою матимуть можливість ознайомитися хмельничани та гості нашого міста» – зазначив начальник Управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков.