Меню Закрити

Е-квиток у Хмельницькому: як тестують систему на пільговиках

Як повідомляє “Суспільне Поділля”:

У хмельницьких комунальних тролейбусах та автобусах тестують електронні квитки. Їх пільговикам видають в управління соціального захисту населення. До кінця жовтня мають видати електронні квитки усім жителям, які користуються пільгами, аби ті надалі безкоштовно користувалися комунальним громадським транспортом.

Це пробний спільний проєкт управління та комунального підприємства «Хмельницькелектротранс», – розповідає начальник Хмельницького соцзахисту Слов’ян Воронецький.

Спрацьовують електронні квитки на тролейбусах і автобусах за допомогою валідаторів, їх вже встановлено у 80 тролейбусів, які щодня виходять на маршрути та на 10 з 16 автобусів, — розповідає виконуючий обов’язки начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев.

«Дане тестування потрібно, щоб ми впевнилися, що даний продукт працює на 100 відсотків і здійснюється належним чином валідація. Хочеться попросити мешканців міста, які отримали електронний квиток, максимально здійснювати валідацію. При прикладанні картки повинно бути дві секунди для зворотного зв’язку», – каже Сергій Шепурев.

В управлінні соціального захисту населення — черга. Пенсіонерка Людмила Петрюк каже, аби отримати електронний квиток прийшла сюди вдруге: «прийшла, щоб забрати електронний квиток. Бо кажуть, що будуть тільки користуватися тільки ними»
Аби отримати електронний квиток пільговим категоріям населення необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення пільговика, розповідає начальник управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради Словян Воронецький.

«Наша частина – видача цього квитка, тому з початку року вже видали 26 з половиною тисяч. До кінця жовтня ми повинні видати буквально 45 тисяч», – каже Словян Воронецький.