Меню Закрити

Коли у Хмельницькому запрацює система електронної оплати за проїзд

Як повідомляє “Суспільне Поділля”:

Впродовж двох місяців у Хмельницькому комунальний транспорт повністю перейде на використання валідаторів та електронних квитків для осіб пільгової категорії. Про це  сказав заступник міського голови Андрій Бондаренко.

За його словами, в обласному центрі продовжують тестувати  валідатори у громадському транспорті. Додає, що це робиться для того, аби перевірити роботу системи та визначити кількість пільговиків, які користуються комунальним транспортом.

«В разі, коли 80% пільгових категорій хмельничан, отримають електронні квитки, систему запустять повністю. Орієнтовно це відбудеться впродовж двох місяців», – каже Андрій Бондаренко.

Чиновник пояснює, за цей період часу ті, хто ще не отримав е-квиток, мають звернутися в управління соціального захисту населення і отримати його.

«Питання з тими, хто приїжджатиме до Хмельницького, на законодавчому рівні не врегульоване. З бюджету міста ми будемо відшкодовувати перевізникам за перевезення пільгових категорій лише хмельничан. Всі інші матимуть можливість придбати разовий квиток у водія чи кондуктора», – додає чиновник.

Нагадаємо, громадяни пільгових категорій отримують картку безкоштовно без коштів на рахунку. Після запуску роботи валідаторів, решті громадян доведеться її купувати та перераховувати на баланс кошти . Обладнати валідаторами планують весь громадський транспорт міста.