Меню Закрити

«Електронний квиток» запустили в тролейбусах Хмельницького: хто і як може користуватися

У хмельницьких тролейбусах запустили систему оплати проїзду «Електронний квиток». Поки лише в тестовому режимі та для пільговиків. Та скористатися системою можуть лише ті, хто отримав спеціальну картку в управлінні праці та соціального захисту населення.

Нагадаємо, що раніше у тролейбусах встановили та увімкнули валідатори. Щоправда, на них відображалося повідомлення «Не випущений на маршрут». Згідно спостережень  тепер валідатори відображають номер маршруту, за яким прямує тролейбус. А кондуктори тим часом пропонують пільговикам прикладати до валідаторів свої картки.

Директор комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук підтвердив що система «Електронний квиток» вже запущена у тестовому режимі. Всі валідатори увімкнені в робочому режимі, а пільговикам пропонують прикладати свої картки до них.

— Ми вже почали працювати у тестовому режимі, ми вже повністю все попідключали, є зв’язок і просимо просто пільговиків, які вже отримали свою картку, щоб вони по можливості прикладали до валідатора, щоб ішов облік пільгового пасажира. Але воно вже працює, тому недалекий той час, коли «Електронний квиток» працюватиме повністю, — сказав Віктор Паламарчук.
Коли «Електронний квиток» запустять повністю, пільговики будуть зобов’язані валідувати свої картки. Інакше вони можуть отримати за це штраф. Доти пільговиків будуть лише попереджати та нагадувати про необхідність прикладати квитки до валідатора.

Управління праці та соціального захисту населення міськради видало хмельничанам 22 тисячі пільгових проїзних карток. Такі дані станом на сьогодні, 3 серпня ,повідомив начальник управління Словян Воронецький. Загалом квитків мають видати близько 65 тисяч. Протягом минулого тижня, від 27 липня до 2 серпня, видали понад тисячу квитків.

Нагадаємо, що квитки видають за такими адресами (у дужках вказано, мешканцям якого мікрорайону рекомендують приходити):

вул.Проскурівського підпілля, 32 (Центр)

вул. Проскурівська, 56 (мікрорайон “Книжківці” та Центр)

вул . Перемоги, 10Б (мікрорайон “Виставка” та мікрорайон “Озерна”)

вул. Шевченка, 99 (мікрорайон “Ракове” та мікрорайон “Лезневе”)
вул . Інститутська, 18 (мікрорайон “Південно-Західний” та мікрорайон “Ружична”)
вул  Купріна, 61, УМК «Дубове» (мікрорайон “Дубове”)

вул .Панаса Мирного, 31, УМК «Озерна» (мікрорайон “Озерна”)

вул. Майборського, 11, будино управління № 2 (мікрорайон “Ракове”)
Джерело: https://vsim.ua/DTP/elektronniy-kvitok-zapustili-v-troleybusah-hmelnitskogo-hto-i-yak-mozh-11106506.html