Меню Закрити

З 1 вересня Хмельницький збільшить кількість тролейбусів, які возитимуть лише “платних” пасажирів

З 1 вересня Хмельницький планує збільшити кількість тролейбусів, які працюватимуть у режимі спецперевезень за умови відновлення навчального процесу.

Про це повідомив заступник міського голови Андрій Бондаренко.

За його словами, хмельничани стали рідше нарікати на роботу громадського транспорту після запровадження спецперевезень, починаючи з 14 липня. Зокрема, у Хмельницькому працює 12 тролейбусів на 9 маршрутах, які возять лише “платних” пасажирів. Ці спецрейси виконуються у спецрейси в години пік: з 7 до 9 години і з 17.00 до 19.00 години.

Директор комунального підприємства “Хмельницькелектротранс” Віктор Паламарчук заявив, що розглядається варіант збільшення випуску тролейбусів на лінію до 90 одиниць. При цьому щоденно курсує 73 тролейбуси.

Така невідповідність пояснюється нестачею водіїв. Вакантні 10 місць, додав Паламарчук, планують заповнити у середині серпня.

Як відомо, 30 липня прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що навчальний рік по всій території України розпочнеться вчасно з 1 вересня і відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні або окремій адміністративно-територіальній одиниці.

 

Джерело: https://ngp-ua.info/2020/07/45966