Меню Закрити

Валідатори у хмельницьких тролейбусах: скільки встановили та чи будуть ще

Загальноукраїнський карантин вплинув на впровадження системи «Електронний квиток» у Хмельницькому. На початку березня все рухалося у напрямку її запуску. За планом, це мало статися вже у травні. У міськраді хотіли запустити «Електронний квиток» у тестовому режимі — для пільгових категорій пасажирів. Видачу пільгових карток розпочали, та цей процес через карантин довелося згорнути.

Тим часом процес встановлення валідаторів у тролейбусах продовжився. Ми звернулися до директора КП «Електротранс». Він розповів, що встановили всі валідатори, які передало ТОВ «Фінансова компанія „Герц“». Саме ця фірма займається впровадженням «Електронного квитка» у Хмельницькому.

Зараз валідатори встановлені у 80 тролейбусах — по 2 кожному. Віктор Паламарчук зазначив, що встановленням займалися працівники його підприємства. З фірмою-оператором уклали угоду, і вона оплатила встановлення валідаторів у тролейбусах.

«Герц» має передати «Електротрансу» ще 50 валідаторів для встановлення. Віктор Паламарчук пропускає, що затримка сталася через карантин. Встановлення цих валідаторів триватиме 10—15 днів. У тролейбусах та великогабаритних автобусах «Електротрансу» буде по два валідатора, у середньогабаритних автобусах — по одному.

 

Джерело: https://vsim.ua/DTP/validatori-u-hmelnitskih-troleybusah-skilki-vstanovili-ta-chi-budut-sc-11056120.html