Меню Закрити

Увага! Із 24 квітня в місті вводиться частковий режим перевезення громадським електротранспортом за СПЕЦКВИТКАМИ

Із 6.00 год до 10.00 год. вранці та з 16.00 до 19.00 пообіді тролейбуси перевозитимуть лише пасажирів із спецквитками.

У інші години тролейбусний транспорт працює у звичному режимі (з дотриманням карантинних заходів, які застосовувалися раніше).

Таке рішення прийняв сьогодні штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації.

На сьогодні у місті вже видано близько 24 тисяч спецквитків для працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл.
Осіб, які виявили бажання бути донорами крові та (або) її компонентів, перевозитимуть на підставі посвідчення донора крові та (або) її компонентів або на підставі довідки, що видається донору за місцем медичного обстеження чи давання крові та (або) її компонентів.
Працівники сфери оборони, правопорядку, цивільного захисту та житлово-комунального господарства міста можуть користуватися громадським транспортом за наявності службових посвідчень та проїзних документів, виготовлених управлінням житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради.